top of page

Agenda en overige stukken ALV 18 april 2026

  • 26 mrt
  • 2 minuten om te lezen

Over ruim drie weken op zaterdag 18 april a.s. vindt de ALV plaats in De Chocoladefabriek (de Steenlandzaal) te Gouda aan Klein Amerika 20. De ALV start om 10.00u (inloop om 9.30u).


In de bijlagen bij dit bericht vind je de agenda en alle ALV-stukken. De stukken zijn ook op de website terug te vinden.


Tijdens de ALV wordt er een nieuw student-bestuurslid benoemd, Finya Verhoef. Anders dan in de uitnodiging vermeld, zal Afke van Elewout nog geen afscheid nemen als student-bestuurslid. Ook staat de herbenoeming van Carola Jochemsen op de agenda. Het jaarverslag 2025 en de jaarrekening 2025 worden besproken en ter stemming gebracht. Verder zal gestemd worden over een wijziging in het Huishoudelijk Reglement over de toegang tot de ALV en een standpuntbepaling van de NBTG over de uitbreiding van de kring van klagers bij de klachtencommissie.


Na afloop van de ALV kan je deelnemen aan een lunch (kosten € 14,50), waarvoor je je uiterlijk 11 april kan aanmelden.Ā 


Na de ALV kunnen jullie (gratis) deelnemen aan het middagprogramma dat door de werkgroep O&S en de HU georganiseerd is.


- Tot uiterlijk 16 aprilĀ 12.00u kan je via de knop ā€˜inlog leden’ op de website je aanmelden voor de ALV. Daar kun je in ā€˜evenementen’ zien dat een ALV is gepland op 18 april. Je kunt je daar eveneens aanmelden voor het middagprogramma.

- Wil je de ALV online bijwonen, meld je dan eveneensĀ uiterlijk 16Ā april aan.


- Indien je niet aanwezig kunt zijn, is het mogelijk om een mede-(student-)tolklid, dat wel bij de de ALV aanwezig is, te machtigen om voor jou te stemmen. Ieder lid kan door maximaal 3 leden gemachtigd worden. Stuur het machtigingsformulier uiterlijk 7 april op. Het machtigingsformulier is bijgevoegd als bijlage en eveneens bij de ALV-stukken te vinden op de website.


Belangrijke deadlines op een rij:

7 april:

-Ā machtigingĀ opsturen

- Uiterste datum opmerkingen met betrekking tot ALV-stukken en vragen aan het bestuur (kunnen per mail naar info@nbtg.nl gestuurd worden).


11 april 12.00u:Ā 


- Uiterste datum aanmelden lunch

16 april 12.00u:Ā 

- Uiterste datum aanmelden ALV (ook online)

- Uiterste datum aanmelden middagprogramma


RTGS-uren

Voor het bijwonen van de ALV ontvang je 1 RTGS-uur,Ā 

voor het middagprogramma 1,25 RTGS-uur.


Handtekening plaatsen

Het is belangrijk dat je voor binnenkomst in de zaal, eerst je handtekening zet op de lijst bij de bureaucoƶrdinator. Dit is nodig om de stemmen op correcte wijze te kunnen tellen Ʃn is van belang om RTGS-uren voor jou te kunnen aanvragen.


Heb je nog vragen, neem dan contact op met het NBTG-secretariaat (info@nbtg.nl).


Tot ziens op 18 april!


Met vriendelijke groet,

namens het NBTG-bestuur,

Bart Faber, voorzitter


ALV-stukken

bottom of page