Toelichting en voorwaarden bij het leerplatform
Tolkleden, studentleden en niet-leden betalen een verschillend tarief op het leerplatform. Op de pagina's staat duidelijk aangegeven voor wie ze bedoeld zijn. Zit je niet op de juiste pagina, ga dan terug naar alle nascholingen, en kies de juiste pagina.
Hoe werkt het?
Betalingsvoorwaarden
Onderaan deze pagina vind je de optie om te betalen voor de nascholing. Dit kan bijvoorbeeld via iDeal. Je krijgt na betaling direct toegang tot de nascholing. Het herroepingsrecht is niet van toepassing, omdat je direct toegang krijgt tot alle bestanden en filmpjes.
​
Betaal je de ledenprijs, terwijl je geen lid bent, zal je de hogere prijs alsnog moeten betalen. Bij een vermoeden van fraude kunnen wij ook besluiten om over te gaan op een boete.
Betaal je de prijs voor niet-leden, terwijl je wel lid was op dat moment, dan kunnen wij niet overgaan op terugbetaling van het extra geld dat je hiervoor hebt betaald.
Hoe volg ik de nascholing?
Nadat je betaald hebt, heb je direct toegang. Je krijgt dan verschillende stappen te zien die je moet doorlopen om de nascholing te volgen. Na elke stap klik je op ‘stap voltooien’. Als je alle stappen hebt afgerond, kom je bij de laatste: de evaluatie. Dit is een Google Forms en deze is verplicht om in te vullen als je je nascholingspunten bij het RTGS wil ontvangen.
Je kunt op ieder moment de nascholing stoppen en op een ander moment afmaken. Je vindt deze dan op dezelfde plek op de website, tussen andere nascholingen. Je zal zien dan onder de naam van de webinar/kennisclip: ‘je bent een deelnemer’. Dit blijft staan tot je de nascholing hebt afgerond, dan zal er ‘voltooid’ onder verschijnen. Zo kun je in één oogopslag zien wat je nog af moet maken en wat niet.
Als je je scholing hebt voltooid (let op: alle stappen moeten voltooid zijn, alle filmpjes volledig afgekeken en alle toetsen met een voldoende behaald), dan ontvang je een certificaat in de mail. Op dit certificaat staat je naam en welk programma je hebt afgerond. Om dit certificaat te laten kloppen is het van belang dat je bij het aanmaken van je account je voor- en achternaam hebt ingevuld. Dit kun je controleren bij ‘mijn account’ van NBTG.
Daarnaast krijg je automatisch een kopie van je ingevulde evaluatie in Google Forms (de instructies hiervoor vind je in het betreffende formulier).
Hoe ontvang ik mijn punten bij het RTGS?
Om je RTGS punten te ontvangen, mail je met je naam, RTGS nummer en de nascholing die je hebt gevolgd. Daarnaast zorg je dat er in de bijlage staan:
-
Het certificaat dat je in de mail hebt gekregen
-
Je ingevulde evaluatie in Google Forms
Het RTGS verwerkt de nascholing en je ziet deze dan verschijnen in je RTGS overzicht. Dit kan een aantal weken duren.
​
Wat nu?
Nu je alles hebt gelezen kun je aan de slag!
Zoek hier je volgende nascholing!
​
